Komentari 45

"Luda" tricaška večer: Bojan Bogdanović kao Steph Curry

3

SEDAM OD DEVET Brooklyn Netsi pobijedili su Sacramento Kingse 128-119, a Bojan Bogdanović zabio je čak sedam trica iz devet pokušaja. Bio je fantastičan

Zabio sam dvije ili tri trice u prvoj četvrtini i onda je krenulo. Mi šuteri smo dobivali lopte i pogađali, rekao je Bojan Bogdanović nakon svoje najbolje utakmice ove sezone.

Ukupno je zabio 23 koša, a Sacramentu je utrpao sedam trica iz devet pokušaja.

Svaki put kad je Sacramento zaprijetio, Bojan ih je poklopio tricom. Bila je to šuterska večer u stilu Stepha Curryja iz Golden Statea. Na krilima hrvatskog reprezentativca Brooklyn Netsi svladali su Kingse 128-119. Netsi su prvi put nakon nešto više od 15 godina na kraju treće četvrtine zabili više od 100 koševa.

- Kako je sve ulazilo, u konačnici smo pobijedili bez teškoća - istaknuo je Bogdanović , koji je imao još četiri skoka.

- Jonson i Bogdanović tricama su nam osigurali pobjedu - rekao je privremeni trener Brooklyn Netsa Tony Brown.

Nakon utakmice karijere Philadelphiji zabio 9 koševa

Nešto skromniji učinak imao je Bojan u utakmici odigranoj u noći sa subote na nedjelju.

Philadelphia je slavila protiv Brooklyna 103-98.

Bogdanović je igrao 23 minute, zabio je 9 koševa, a imao je i tri skoka te jednu asistenciju.

Minnesota je slavila protiv Chicago Bullsa 112-105, a Damjan Rudež je za nešto više od 13 minuta na parketu imao dva skoka.