Komentari 49

Kaos: Sudac je dao dva crvena Cityju i pomiješao je igrače...

5

Tasos Sidiropoulos dao je dva crvena kartonu igračima Manchester Cityja u porazu od CSKA (1-2). Zbunio se grčki sudac i dao je žuti karton pogrešnom igraču gostiju

Manchester City posljednja je momčad skupine E. City je izgubio kod kuće od CSKA 1-2 i na rubu je ispadanja iz Lige prvaka. Momčad Manuela Pellegrinija mora dobiti obje preostale utakmice ako želi proći, a to će morati napraviti bez Fernandinha i Yaye Tourea koji su dobili crvene kartone.

Doumbia je zabio već u drugoj minuti utakmice. Yaya Toure vratio je sve na početak šest minuta kasnije, da bi Doumbia drugim golom u 34. minuti zabio za 2-1. Rezultat se više nije mijenjao, ali zato se mijenjao broj igrača na travnjaku.

City je završio utakmicu s devetoricom, a sudac Tasos Sidiropoulos nije se proslavio. Bila mu je to tek druga utakmica u Ligi prvaka.

Grčki sudac pokazao je žuti karton pogrešnom igraču.

City je gubio 2-1, Sidiropoulos je dao dva žuta kartona Fernandinhu u 20 minuta, a onda je trebao isključiti i Pontusa Wernblooma, koji je napravio prekršaj nad Agüerom. No umjesto da njemu da drugi žuti karton, sudac se zbunio i dao je karton Sergeju Ignjaševiću, kojem je to bio prvi žuti. Nisu pomogli ni protesti igrača Cityja.

Nekoliko minuti nakon toga, iznervirani Yaya Toure gurnuo je Romana Eremenka i dobio je izravni crveni karton.

- Ispričavam se. Nisam to smio napraviti - rekao je Toure.

Manuel Pellegrini nije osuo paljbu po sucu.

- Nije moj posao analizirati suđenje. Danas utakmicu nisu odlučile samo pogreške suca. Ne možemo više ovako igrati. Ne želim nikakve alibije - rekao je Pellegrini, koji mora dobiti Bayern i Romu.