Komentari 32

Luka nakon odličnog nastupa: "Zadovoljan, ali mogu i bolje"

1

U pobjedi madridskog Reala Luka Modrić imao je možda i najljepši potez utakmice, kad je asistirao vanjskom stranom stopala za drugi gol na susretu, onaj Balea

Hrvatski reprezentativac ulazi u najbolju formu, sve bolje se snalazi s pogledom prema Jamesu, Ronaldu, Benzemi i Baleu ispred sebe. U pobjedi 5-1 protiv Basela bio je među boljim igračima na terenu.

- Ne volim pričati o svojoj igri, neka to drugi rade. Mogu reći da sam zadovoljan kako sam odigrao večeras, ali mogu ja i bolje - rekao je Luka Modrić

- Važno je bilo izvući pobjedu za početak Lige prvaka, s obzirom na razočaranje protiv Atletica prošlog vikenda. Pomoći će što smo zabili mnogo golova, to će nam vratiti samopouzdanje. Igra iz prvih pola sata bila je jako dobra, to će biti temelj za nadogradnju u nastavku sezone.

Modrić je uz asistenciju za gol Balea imao još jedno odlično proigravanje nakon kojeg je Bale asistirao Ronaldu za treći gol u prvom poluvremenu. A kad je Ronaldo poslužio Benzemu i za četvrti u prvih 45 minuta, bilo je jasno da Real neće spuštati nogu s papučice gasa od početka sezone.

- Dug je put do kraja, nijedna momčad nije uspjela obraniti naslov pobjednika Lige prvaka, mi se nadamo da ćemo mi biti prvi. Moramo ići utakmicu po utakmicu, biti ponizni i imati pravi pristup, to je jedini način da obranimo naslov - zaključio je Modrić.

U istoj skupini do pobjede je u posljednjim sekundama dvoboja došao i Liverpool protiv Ludogoreca s 2-1. Za dva tjedna Lovrenovi idu u Švicarsku, a Modrićevi u Bugarsku.