Komentari 21

Slovenski junak nakon remija: 'Vodili smo, ostaje gorak okus'

1

Maribor je u drugom kolu Lige prvaka osvojio i drugi bod. Do remija u gostima kod Schalkea Slovenci su došli golom Damjana Bohara, a mogli su i do sva tri boda...

Damjan Bohar zabio je u 37. minuti za iznenađujućih 0-1 na poluvremenu, ali u nastavku je Klaas-Jan Huntelaar postavio konačnih 1-1 golom u 56. minuti utakmice. Upravo to što su imali vodstvo malo je rastužilo Slovence.

- Ostaje gorak okus, vodili smo s 1-0 i primili gol zbog svoje pogreške - rekao je Bohar.

- Ali odigrali smo sjajnu utakmicu, na prekrasnom stadionu i u fantastičnoj atmosferi. Dali smo sve od sebe i moramo biti zadovoljni s 1-1, veliki je uspjeh osvojiti bod protiv ovakvog protivnika. Sad svi znaju za nas.

Strijelac se zahvalio i navijačima Maribora, kojih je u Njemačkoj bilo oko tisuću i pol.

- Hvala im, okupili su se u velikom broju i čuli smo ih na terenu. Dali su nam dodatnu snagu, lakše smo došli do remija zbog njih.

Pohvalio je Bohar i tjelesnu pripremljenost cijele ekipe, s obzirom na to da je uspješno parirala njemačkom protivniku poznatom baš po izdržljivosti. Ali vremena za odmor nakon ovakve velike potrošnje nema. Već u subotu igra se slovenski derbi.

- Imamo derbi s Olimpijom, a već zaostajemo na ljestvici i moramo poduzeti sve što možemo da iskoristimo ovaj trenutak - zaključio je Bohar.