Komentari 42

Eduardo: Mislim da nisam još nikad čuo za ovakvu utakmicu

1

Vodili smo 3-0, na kraju 3-3 i 15 minuta koje nikako nisu htjele proći. Mislim da gledatelji neće brzo zaboraviti ovu utakmicu, rekao je Dinamov golman Eduardo

Tri penala? Ne sjećam se stvarno da sam ikada i čuo za takvu utakmicu. Kakvih 90 minuta, odahnuo je Dinamov golman Eduardo nakon nevjerojatne utakmice.

Molde je u 90 minuta imao čak tri penala. Prvog je promašio Kamara, drugog je skinuo Eduardo Singhu, no treći je Elyounoussi lakoćom zabio i doveo Dinamo u probleme.

- Vodili smo 3-0, na kraju je bilo 3-3 i 15 minuta koje nikako nisu htjele proći. Mislim da su gledatelji mogli stvarno uživati i neće brzo zaboraviti ovu utakmicu. Najvažnije je ipak da smo mi prošli dalje i da ćemo u petak biti u ždrijebu play-offa Lige prvaka - dodao je Portugalac.

Dva od tri penala skrivio je upravo Eduardo, no zajedno s ostatkom momčadi može slaviti prolaz dalje i sigurnu europsku jesen. Ne izbore li Ligu prvaka, igrat će barem u skupinama Europske lige.

- Tri penala, a samo jedan gol, velikih broj naših prilika kojima smo i prije mogli riješiti pitanje prolaza da bi na kraju bilo napeto. Što reći? To je nogomet - zaključio je portugalski golman.