Komentari 122

Hajduk slavio u Tomislavgradu sa 6-0, briljirao je Ivan Lendrić

1

Nogometaši Hajduka novu sezonu otvorili su pobjedom. Na pripremnoj utakmici u Tomislavgradu slavili su protiv trećeligaša NK Tomislav 6-0. Lendrić je zabio 4 gola

Hajduk je na pripremnoj utakmici u Tomislavgradu pred 2.500 navijača slavio protiv domaćeg trećeligaša 6-0. Splićani su novu sezonu otvorili pobjedom, a briljirao je 20-godišnji napadač Ivan Lendrić koji je zabio četiri gola u 45 minuta. Mladi je napadač prošle sezone igrao na posudbi u Zrinjskom, a Hajduk ga je ove sezone uvrstio na popis igrača na koje računa. Krasimir Balakov mogao je biti zadovoljan jer Bijeli su igrali sjajno.

Iako se radilo o trećeligašu, navijači Hajduka također mogu biti zadovoljni jer njihovi su ljubimci odigrali dobru, borbenu i zrelu utakmicu. Napadači su zabili svih šest golova. Osim spomenutog Lendrića, po jedan su dodali Ante Vukušić i novo pojačanje Ivan Vuković koji je u svom debiju za Splićane zabio "eurogol".

Trener Hajduka u dva je poluvremena na travnjak poslao dvije različite momčadi. Mnogo zadovoljniji može biti s "drugom" postavom jer Hajduk je nakon prvih 45 minuta vodio 1-0 golom Ante Vukušića. U drugom dijelu dodali su još pet komada u sjajnoj izvedbi Ivana Lendrića koji je sam zabio četiri.

Sastav:

Hajduk - prvo poluvrijeme: Subašić - James, Miličević, Andrić, Kukoč - Tomasov, K. Ljubičić, Trebotić, Anas - Vukušić - Ahmad

Hajduk - drugo poluvrijeme: Kalinić - Župan, Maloča, Glumac, Jozinović - Oremuš, Andrijašević, Luštica, Tičinović - Vuković - Lendrić