Komentari 39

Kalinićeva asistencija u slavlju 'viola', Napoli je razbio Milan...

1

Nikola Kalinić opet se istaknuo u Fiorentini lijepom asistencijom u pobjedi Fiorentine nad Atalantom 3-0, dok je Napoli nanio visok poraz Milanu na San Siru

Fiorentina će reprezentativnu stanku dočekati kao vodeća momčad Serie A. "Viole" su pobijedile Atalantu u Firenci 3-0 i petom pobjedom u nizu zadržali vodeću poziciju.

Hrvatski reprezentativci Milan Badelj i Nikola Kalinić odigrali su svih 90 minuta, a naš napadač istaknuo se sjajnom asistencijom za treći gol u sudačkoj nadoknadi, kad je vanjskom stranom kopačke bez gledanja proigrao Joana Verdúa.

Posao je domaćinima uvelike olakšao protivnički golman  Gabriel Paletta koji je, uz skrivljeni penal, dobio crveni karton već u petoj minuti. Iskoristio ga je Josip Iličić, a drugi gol bio je djelo Borje Valera. Ante Rebić nije ulazio u igru s klupe.

Milan je visoko izgubio od Napolija na San Siru (4-0), a strijelci su bili Allan, Lorenzo Insigne (dvaput) te Rodrigo Ely (autogol). Ivan Strinić utakmicu je odgledao s klupe.

Bologna je u Torinu stvarala probleme Juventusu i vodila nakon pet minuta igre, no "stara dama" ipak je smogla dovoljno snage da preokrene utakmicu i osvoji tri boda uz golove Morate, Dybale i Khedire.

• Milan - Napoli 0-4

Zlatan Ibrahimović postao je najbolji strijelac PSG-a u povijesti nakon što je u derbiju francuske lige protiv Marseillea zabio dva gola iz penala i došao do brojke 110. Parižani su slavili 2-1, a Barrada je u drugom dijelu promašio penal za goste.