Komentari 101

Mogu protiv Liverpoola, ali ne i Stokea: Diouf srušio 'građane'

1

Stoke je iznenadio Manchester City na Etihadu. Gosti su odnijeli pobjedu 1-0 golom Mamea Dioufa. Crystal Palace je uzeo bod Newcastleu (3-3) golom u 95. minuti...

Ova subota definitivno je dan za zaborav za manchesterske prvoligaše. Nakon što je United odigrao mršavih 0-0 na gostovanju kod Burnleyja, njihovi ljuti rivali iz Cityja izgubili su na svom stadionu od Stokea 1-0.

Uzalud je 'građanima' bilo 73 posto posjeda lopte, čak 16 udaraca prema Asmiru Begoviću i 11 kornera, gosti iz Stoke-on-Trenta zaključali su svoj gol. Još su i primili u svoj.

Mame Diouf sjurio se u 58. minuti u solo-akciji te je zaključio udarcem kroz noge Harta. Bio je to trenutak koji je odlučio utakmicu. Prvak više nije stopostotan, a još u ponedjeljak briljantno je sredio Liverpool...

Od ostalih popodnevnih utakmica najzanimljivije je bilo na St. James' Parku gdje je Crystal Palace zgrabio bod Newcastleu golom u prvoj i zadnjoj minuti. Wilfried Zaha, čovjek koji je prije svega nekoliko dana stigao na posudbu iz Manchester Uniteda, zabio je u petoj minuti nadoknade za 3-3.