Rakitić: Uživali smo, bio je ovo poseban dan i velika utakmica

3

Hrvatski veznjak Ivan Rakitić vratio se na teren nakon ozljede i sudjelovao od prve minute u demoliranju Reala na Bernabeuu. U 57. minuti zamijenio ga je Leo Messi

Uživali smo u utakmici. Ne samo zbog visoke pobjede, odigrali smo vrhunsku utakmicu, rekao je Ivan Rakitić.

Hrvatski veznjak startao je od prve minute u sinoćnjem El Clasicu iako je do posljednjeg treniga njegov nastup bio upitan zbog ozljede. No Raketa je bio u prvih 11 i sudjelovao u demoliranju Reala (4-0) na Santiago Bernabeuu.

- Bio je ovo poseban dan. Uživamo, jedva čekamo da svojim navijačima pružimo još razloga za slavlje.

Njegova ozljeda stvar je prošlosti.

- Osjećao sam se dobro i sve je prošlo savršeno. Najvažnije da sam pomogao momčadi.

U 57. minuti zamijenio ga je još jedan oporavljenik, Leo Messi.

- Leo nam je vrlo važan igrač i nadam se da će se osjećati sve bolje sa svakom utakmicom koja dolazi.

Iako su osramotili Real na njihovom terenu te pred 'kraljevskim klubom' imaju šest bodova prednosti, Raketa ne misli da je prvenstvo riješeno.

- Još puno ima do kraja. Naporno ćemo raditi i dati sve od sebe u svakoj utakmici - zaključio je Rakitić.