Komentari 48

Remi Wolfsburga i novi poraz HSV-a: Ola bez gola 1000 min.

2

HSV je u 29. kolu njemačkog prvenstva na gostovanju kod Werdera poražen 0-1, a gol odluke zabio je Di Santo u 84. minuti susreta. Ivica Olić odigrao je cijeli susret

Nogometaši HSV-a zadnji su put pobijedili 7. veljače 2-1 na domaćem terenu protiv Hannovera. Od tada su u osam utakmica imali ukupno šest poraza i dva remija. Danas je stigao još jedan poraz. U 29. kolu njemačkog prvenstva na gostovanju kod Werdera HSV je poražen 0-1, a gol odluke zabio je Di Santo u 84. minuti susreta.

Ivica Olić odigrao je cijelu utakmicu, a još nije zabio po svom povratku u HSV u siječnju. Bez gola je ukupno već 1080 minuta, svoj posljednji bundesligaški gol zabio je u studenom prošle godine dok je bio igrač Wolfsburga.

HSV je pet kola prije kraja na zadnjem mjestu, no Stuttgart mu bježi samo bod, Paderborn dva, a Hannover četiri. Bitka još nije izgubljena, a navijači HSV-a dobro znaju kako nada umire posljednja. U sljedećem kolu, u subotu, u goste im stiže Augsburg

Wolfsburg je nakon teškog domaćeg poraza 1-4 u četvrtfinalu Europske lige od Napolija na domaćem terenu pred 30.000 gledatelja odigrao 1-1 protiv Schalkea. Vodili su gosti od 53. golom Sanea, a izjednačenje je donio De Bruyne u 78. minuti utakmice.

Ivan Perišić odigrao je cijelu utakmicu i u 77. dobio žuti karton. Wolfsburg je ostao drugi na ljestvici 12 bodova iza Bayerna i sedam ispred Bayer Leverkusena, dok je Schalke na petom mjestu s istim brojem bodova kao i šesti Augsburg.