Komentari 18

Vrsaljko asistirao za pobjedu; Napoli je ispustio vodstvo 2-0

1

Odličnu je stvar napravio Šime Vrsaljko u pobjedi Sassuola u gostima kod Torina. Napoli je pak na domaćem terenu vodio 2-0 protiv Cagliarija i uzeo samo jedan bod

Šime Vrsaljko odigrao je svih 90 minuta za Sassuolo, a u 87. minuti napravio je ključni potez na utakmici. Asistirao je Antoniju Floro Floresu za jedini gol na utakmici, kojim je Sassuolo s 1-0 slavio kod Torina. Vrsaljkov klub nije izgubio mjesec i pol dana, skočio je na 11. mjesto u Italiji s 15 osvojenih bodova. Torino je 15. s 12 bodova.

Ostali su Hrvati nedjeljno poslijepodne proveli na klupama. Josip Radošević gledao je kako njegov Napoli ispušta vodstva od 2-0 i 3-2 protiv Cagliarija, kojem je Diego Farias donio bod golom za 3-3 u 67. minuti.

Milan Badelj vidio je pobjedu Fiorentine u gostima kod Hellas Verone, a Marijan Ćorić poražen je s Parmom kod kuće protiv Empolija. Igor Bubnjić prosjedio je 90 minuta u remiju Udinesea i Chieva.