Komentari 24

Bayern utrpao Werderu šest komada, Ancelotti je debitirao

1

Momčad iz Bremena načeo je već u 9. minuti Alonso sjajnim poluvolejem s 20-ak metara, koji je završio pod gredom, iznad nemoćnog vratara Wiedwalda. Četiri minute poslije zabija Lewandowski

Sjajno je krenula nova sezona Bundeslige za aktualnog prvaka Bayern. Talijanski stručnjak Carlo Ancelotti je debitirao, a njegova momčad je pobijedila Werder s visokih 6-0. Robert Lewandowski je zabio hat-trick, a u strijelce su se još upisali Xabi Alonso, Franck Ribery i Philipp Lahm. Thomas Müller je imao tri asistencije.

Momčad iz Bremena načeo je već u 9. minuti Alonso sjajnim poluvolejem s 20-ak metara, koji je završio pod gredom, iznad nemoćnog vratara Wiedwalda. Četiri minute poslije Lewandowski je izbjegao zaleđe, dobio sjajnu dubinsku loptu od Riberyja i svladao još jednom nemoćnog vratara Werdera poslavši loptu u suprotne rašlje.

Zatim je Lewandowski zabio na ubačaj Müllera, a nakon lijepe akcije poentirao je i Philipp Lahm za 4-0. Ponovo je Müller bio u ulozi asistenta. Poslao je loptu u šesnaesterac, a tamo je bio Ribery, koji pogađa za 5-0. Do kraja je još jednom zabio Robert Lewandowski. Poljak je iz penala pogodio za svoj hat-trick.

U subotu je na rasporedu šest od preostalih osam utakmica 1. kola u kojima se sastaju: Koeln - Darmstadt, Augsburg - Wolfsburg, Borussia Dortmund - Mainz, Eintracht Frankfurt - Schalke, HSV  - Ingolstadt (15.30 sati) i Borussia Moenchengladbach - Bayer Leverkusen (od 18.30 sati). U nedjelju će kolo zaključiti Hertha - Freiburg (15.30 sati) i Hoffenheim - RB Leipzig (17.30 sati).