Komentari 21

Bayern se revanširao Atleticu: Majstor Lewa odlučio golčinom

4

VRSALJKO IGRAO Cholo Simeone je večeras očekivano izrotirao par pozicija, pa je Šime Vrsaljko igrao svih 90 minuta umjesto Juanfrana. Odigrao je kvalitetnu utakmicu na Allianz Areni u porazu

U skupini D je bilo sve riješeno uoči posljednjeg kola. Bayern je pobijedio Atletico Madrid u Münchenu s 1:0, ali su im Španjolci već ranije odmaknuli na prvoj poziciji pa su se Bavarci morali zadovoljiti drugim mjestom.

Pogodak odluke u utakmici s najzvučnijim parom postigao je Robert Lewandowski u 28. minuti sjajno izvedenim slobodnim udarcem. Oblak nije imao šanse kod udarca sjajnog Poljaka.

Veliku šansu imao je Bayern u 77. minuti, Thiago je promašio čudo! S tri metra je trebao ubaciti loptu mrežu, a poslao je loptu preko gola.

Utakmica u Njemačkoj se svela na Bayernovu igru i visok posjed lopte, a Atletico je svoje prilike čekao iz kontri. U ovih ih 90 minuta nije dočekao i Bavarci su im se tako revanširali za poraz u Madridu.

Šime Vrsaljko je odigrao čitavu utakmicu u dresu Atletica vrlo dobro i bez greške.

PSV i Rostov su u Nizozemskoj odigrali 0:0. Ruska momčad kao treća u skupini ide u Europsku ligu.