Komentari 68

Bilo kuda, Mišo svuda: Nakon drame orilo se 'Poljubi zemlju'

1

Hrvatska je u drami srušila Njemačku 25-24 iako su Nijemci vodili gotovo cijeli susret i tako osigurala nastup u polufinalu Europskog prvenstva.

Gol Igora Karačića minutu i pol do kraja i obrana Marina Šege 13 sekundi do kraja bili su ključni u trijumfu, a nakon toga krenulo je slavlje u svlačionici.

Vuković: Pa ovo je bilo poput Ivaniševića! Baš nestvarno...

I dok se kod nogometaša na Svjetskom prvenstvu u Rusiji uvijek mogla čuti pjesma Mladena Grdovića 'Nije u šoldima sve', rukometaši su svog pjevača pronašli jednu županiju južnije, u Šibeniku.

Pakleni vs Kauboji: Duvnjakova generacija ima što i Balićeva!

Orilo se 'Poljubi zemlju' legendarnog pjevača Miše Kovača, igrači su pucali od veselja, a naročito je živo bilo kad je u svlačionicu ušao Željko Musa.

Modrić oduševio navijače nakon što je promašio jedanaesterac: 'To je Lukin potez od 1000 IQ!'
LUKAV POTEZ

Obično se raspucavanja s bijele točke izvode s istom loptom kako bi svi igrači bili u istoj poziciji ili iznimno s novom ako prvotna 'nestane', a upravo je Luka raspalio loptu koju mu je obranio Brazilac visoko na tribine

Ancelotti otkrio tko je odbio pucati penale!  'Ederson me zna'
DRAMA JEDANAESTERACA

Ancelotti otkrio tko je odbio pucati penale! 'Ederson me zna'

Četiri-pet minuta prije kraja počnete razmišljati o penalima. Složio sam petoricu, Jude je dobar pucač, kao i Lucas, Nacho ima puno iskustva i osobnosti, a Rüdiger ima muda!, objasnio je Davide Ancelotti, pomoćni trener
Guardiola: 'Sreća? Ne, nema tu sreće...' Ancelotti: 'Jedino smo na takav način mogli proći'
CITIRAO CRUIJFFA

Igrači su mi rekli da će pobijediti, Lunjin mi je obećao da će obraniti neke jedanaesterce, a Rüdiger je i mene iznenadio. Ove sezone ne pucamo penale baš dobro, ali u srijedu smo uspjeli, rekao je Realov trener