Komentari 13

Čudom je ostao živ! Pogledajte brutalan pad bugarskog igrača

2

Dimitrov je poslije jednog duela pao na vrat. Pravo je čudo, pa i sreća kako je ostao zdrav i živ poslije ovog pada. Igrači na terenu odmah su se počeli hvatati za glavu...

Na derbi utakmici u Rumunjskoj između Craiove i Steaue iz Bukurešta slavili su gosti 2-1 te se tako odvojili od svog današnjeg rivala na pet bodova prednosti.

No, u 64. minuti gledatelji na Exstensiv stadionu ostali su u šoku posije brutalnog pada domaćeg igrača Radoslava Dimitrova (28). Igrači koji su to vidjeli iz neposredne blizine odmah su se počeli hvatati za glavu...

Pravo je čudo, pa i sreća kako je ostao zdrav i živ poslije ovog pada.

Srećom, nastavio je utakmicu kao da se ništa nije dogodilo i još na kraju stigao dobiti i žuti karton. Ovaj će dan definitivno slaviti kao svoj novi rođendan.