Komentari 11

Golijada u Napulju: Napoli je zabio četiri komada Milanu...

1

Junaci u Napolijevoj pobjedi bili su Poljak Arkadiusz Milik i Španjolac Jose Callejon. Poljak je zabio prva dva gola na utakmici, a Callejon druga dva te je bio asistent za drugi gol

Nogometaši Napolija u sjajnoj su utakmici 2. kola Serie A pobijedili Milan 4-2 ostvarivši prvu pobjedu sezone. Napoli je vodio 2-0, Milan je potom u izjednačio, da bi domaćin do kraja susreta zabio još dva gola za slavlje.

Junaci u Napolijevoj pobjedi bili su Poljak Arkadiusz Milik i Španjolac Jose Callejon. Poljak je zabio prva dva gola na utakmici u 18. i 33. minuti, a Callejon druga dva (74, 90+4), te bio asistent za drugi gol.

Strijelci za Milan bili su Mbaye Niang (51) i Suso (55). Gosti su utakmicu završili s dva igrača manje. U 75. minuti je isključen Slovak Juraj Kucka, a dvije minute prije kraja i Niang. Ivan Strinić nije nastupio za Napoli.