Komentari 107

Brozović i Inter ispali iz Lige prvaka! Presudio im mladi Fati

9

Ansu Fati (17) završio je Interovu priču u Ligi prvaka! Mladi Španjolac ušao je s klupe i zabio za pobjedu Barcelone te tako izbacio Inter koji je zabio dva gola iz milimetarskog zaleđa i nije poveo, pa zatim ispao iz LP

Kakva utakmica na Giuseppe Meazzi! Navijači Intera razveselili su se kad su vidjeli da u Milano nije došao Messi te da će Valverde dati priliku ponekim mladićima, ali nakon utakmice otišli su kući uplakani. Njihovi miljenici izgubili su 1-2 (1-1) i tako ispali iz Lige prvaka!

Conte se ponovno odlučio za svoj 3-5-2 dok je Valverde odgovorio sa 5-3-2. Nije loše izgledao Inter, Romelu Lukaku sigurno će sanjati ovu utakmicu jer, zabio je gol, ali se i propisno napromašivao.

Od grijača klupe do kapetana: Barcelonin preporod za Raketu

Pamtit će ovaj susret i Ivan Rakitić koji je odigrao 62. minute i bio kapetan Barcelone! Lukaku je već u sedmoj minuti zabio svoj prvi gol iz zaleđa, a tri minute kasnije mu je gostujući igrač u posljednji trenutak blokirao šut koji bi završio u golu.

Champions League - Group F - Inter Milan v FC Barcelona

Dominirao je Inter i pucao, ali kako to obično biva - kad ne zabiješ, primiš. Tako je Vidal spustio odličnu loptu koju je dobio iz sredine, a mladi Perez je bez problema probio Handanoviča. Nisu se predavali domaći i do poluvremena su izjednačili. Zabio je Lukaku minutu prije odmora nakon što je u petu pogodio Umtitija i prevario Neta. tako je na poluvremenu bilo 1-1.

Prolazio je u tom trenutku Inter jer je i u Dortmundu bilo 1-1, ali ubrzo su Nijemci poveli na domaćem terenu. A onda je Lukaku promašio nove prilike. Izbio je sam ispred Neta na pet metara iskosa i snažno pucao, ali direktno u golmana Barcelone. Zabio je nedugo nakon Lautaro Martinez, ali nakon male stanke dojavljeno je pomoćnom sucu da je gol iz zaleđa pa je on digao zastavicu.

Par minuta nakon toga dao je gol i Lukaku, ali opet je milimetarsko zaleđe bilo u pitanju. A onda u 87. minuti šok i muk. Ansu Fati odlično je pucao sa sedamnaestak metara od gola, a nije to mogao obraniti Slovenac na golu Intera te je talijanska momčad ispala iz Lige prvaka, a natjecanje će nastaviti u Europskoj ligi! Naš Marcelo Brozović odigrao je svih 90 minuta za milansku momčad.

U drugoj utakmici skupine F, Borussia se dobro namučila protiv praške Slavije, ali su na kraju slavili 2-1 (1-1). Sancho je zabio za vodstvo domaćih već u 10. minuti, ali Tomas Soucek utišao je Signal Iduna Park i poravnao rezultat prije odmora. Ipak, Brandt je u 61. minuti postavio konačnih 2-1 te je tako njemačka momčad prošla dalje uz veliku pomoć Barcelone.