Komentari 9

Kovačev Eintracht nije uspio dobiti Kramarićev Hoffenheim

1

Kramarić je za Hoffenheim u remiju kod Eintrachta igrao do 60. minute. Niko Kovač samo minutu kasnije uveo je Antu Rebića, ali prva utakmica 14. kola Bundeslige završila je 0-0

Nogometaši Eintrachta i Hoffenheima odigrali su utakmicu bez golova, kojom je otvoreno 14. kolo njemačkog prvenstva. Hoffenheim je uz vodeći RB Leipzig ostao jedina neporažena momčad Bundeslige, a Eintracht je bez poraza kod kuće.

Andrej Kramarić je za Hoffenheim igrao do 60. minute, kad je zamijenjen, a samo minutu poslije bivši hrvatski izbornik Niko Kovač je u momčad Eintrachta uveo Antu Rebića koji je unio puno živosti u igru domaćih, no golova nije bilo.

Eintracht je utakmicu završio s desetoricom igrača, jer je u 82. minuti isključen američki reprezentativac Timothy Chandler, zbog naguravanja.