Komentari 136

Ni Luka nije pomogao: Realov šok na Kanarskim Otocima...

10

BIJESNI RONALDO Real je dvaput vodio kod Las Palmasa, domaćini su se dvaput vraćali i odigrali 2-2. Modrić je odigrao cijelu utakmicu. Zidane je izvadio Ronalda koji je na to poludio

Nakon što je odmarao Modrića protiv Villarreala, a Real je osvojio tek bod, kod Las Palmasa Zinedine Zidane nije napravio istu stvar. Ali završilo je isto.

Hrvatski veznjak predvodio je Real na neugodnom gostovanju gdje je prošle sezone slavio na jedvite jade, golom Casemira u 89. minuti. No Real je opet prosuo bodove i odigrao tek 2-2 na Kanarskim Otocima. Barca sad zaostaje samo bod.

Real je prvi put otkako je Zidane trener remizirao dvaput u nizu, a Cristiano Ronaldo nastavio je s očajnim učinkom. Stadion Las Palmasa ostao je treći na kojem nikad nije zabio u Primeri, uz Cordobin El Arcangel i Sociedadovu Anoetu.

I to je moguće: Zizou izvadio Ronalda

Real je dvaput vodio kod Las Palmasa, ali uporni domaćini dvaput su se vraćali. Real je pritisnuo od prve minute, Las Palmas je nekako odolijevao napadima, ali ništa domaći nisu mogli u 33. minuti. Nacho je pucao, golman Varas brani, ali
Marco Asensio pogađa iz blizine u praznu mrežu za vodstvo Reala.

No nije dugo gubio Las Palmas. Točnije, pet minuta. Dominguez Tanausu ostao je sam na 11 metara, mirno je pogodio za 1-1. Zidane je u drugom dijelu napravio pravi potez. U 64. minuti uveo je Karima Benzemu, a ovaj mu je to vratio samo tri minute kasnije zabivši za 2-1, nakon što je Ronaldo promašio zicer.

A onda je Zizou napravio potez na koji se rijetko usudio neki od njegovih prethodnika. Izvadio je Cristiana Ronalda koji je drugu utakmicu u nizu gotovo igrač manje za madridsku momčad. I to ga je izvadio 20 minuta prije kraja.

Očekivano, Ronaldo nije bio presretan. Zidanea nije ni pogledao čak ni kad mu je ovaj pružio ruku. No to je Ronaldo, primadona. Na to su već svi navikli.

Sreća prati hrabre

Šok za Real stigao je pet minuta prije kraja utakmice. Araujo je s(r)pretno zabio nakon sjajne Gomezove asistencije glavom kraj zbunjene obrane gostiju. Real je krenuo po treći gol, ali više nije bilo vremena i Real je prosuo nove bodove.

Luka Modrić odigrao je svih 90 minuta za Real, Mateo Kovačić ostao je na klupi.

Marko Livaja izašao je u 88. minuti kod Las Palmasa...