Komentari 58

Özile, majstore: Golčina o kojoj bruji cijela nogometna Europa!

8

Dugo će se pričati o majstoriji Mesuta Özila koji je zabio za pobjedu Arsenala kod Ludogoreca (3-2). Povaljao je veznjak Arsenala golmana i dvojicu stopera u stilu Ibrahimovića prije 12 godina

Prebacio je golmana Ludogoreca, pričekao dvojicu igrača pa ih još "povaljao" po travi i zabio za 3-2. Dugo će se pričati o majstoriji Mesuta Özila i utakmici Ludogoreca i Arsenala u Bugarskoj u četvrtom kolu Lige prvaka.

Ludogorec je šokirao Arsenal i poveo 2-0 u prvih 15 minuta preko Cafua i Keserua. Arsenal se vratio preko Xhake i Girouda još u prvom dijelu.

I kad se činilo da će Bugari, koji su u prvoj utakmici dobili šest komada od Arsenala, osvojiti veliki bod, Özil je napravio nešto zbog čega toliko volimo ovaj sport.

Magično primanje, prebacivanje preko golmana i lažnjak prethodili su jednom od najljepših golova sezone. Bilo je to savršenstvo poteza njemačkog Turčina.

Namjerio se Özil baš na Ludogorec kojem je u prvoj utakmici zabio "hat-trick", a sad je utišao bugarske navijače majstorijom dvije minute prije kraja utakmice...

Arsenal je ovom pobjedom osigurao osminu finala.

Bayern preokrenuo, Atletico zabio za pobjedu u 95.!

PSV je u Eindhovenu poveo protiv Bayerna preko Ariasa u 14. minuti. Lewandowski vraća sve na početak u 34. minuti, a isti igrač 15 minuta prije kraja zabija za pobjedu.

Bayern je osigurao osminu finala.

Football Soccer - PSV Eindhoven v Bayern Munich - Champions League Group Stage

Atletico je kod kuće imao 1-1 protiv Rostova. Griezmann je pogodio za vodstvo u 28. minuti, Azmou samo dvije minute kasnije pogađa za 1-1. No Griezmann je pogodio duboko u sudačkoj nadoknadi za tri boda (2-1).

Atletico je također osigurao prolazak.

Football Soccer - Atletico Madrid v Rostov - UEFA Champions League

Kapetan Vida skrivio penal

Benfica je dobila Dinamo Kijev 1-0.  Naš Domagoj Vida bio je kapetan kijevskog kluba, a skrivio je penal iz kojeg je Salvio zabio za 1-0.

PSG je slavio kod Basela 2-1 i također je prošao u osminu finala

Ranije su Bešiktaš i Napoli odigrali 1-1, kao i Mönchengladbach i Celtic.