Komentari 4

Simeoneovim 'ratnicima' bježi vrh: Baski penalima do bodova

1

SVE DALJE OD VRHA Atletico je na trećem mjestu s 21 bodom i zaostaje tri za Realom i jedan bod za Barcelonom, s tim da španjolski velikani imaju po utakmicu manje

Nogometaši madridskog Atletica poraženi su u 11. kolu Primere kod Real Sociedada s 0-2, pa je momčad Diega Simeonea sve dalje od samog vrha.

Baskijska momčad je do pobjede došla iz dva kaznena udarca - prvog je u 55. minuti realizirao Carlos Vela, a drugog u 75. minuti Willian Jose. Hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko je drugi poraz Atletica u prvenstvu odgledao s klupe za pričuve.

Atletico je na trećem mjestu s 21 bodom i zaostaje tri za Realom i jedan bod za Barcelonom, s tim da španjolski velikani imaju po utakmicu manje.

U ranije odigranom susretu Granada i Deportivo su odigrali 1-1, pa su domaćini ostali zadnji sa svega 4 boda. Deportivo je vodio preko Andonea (64), a Granada je izjednačila autogolom Tytona (81).