Komentari 820

Modrić sjajnim golom okrenuo utakmicu! Real izbacio United!

9

Luka Modrić preokrenuo je susret na Old Traffordu! Zabio je fantastičan gol za 1-1. Cristiano Ronaldo zabio je za 2-1 i poništio autogol Ramosa. Real je izbacio United

Jedva čekam utakmicu protiv Manchestera. Dokazat ću svima da vrijedim, najavio je gostovanje na Old Traffordu Luka Modrić.

Nama nije morao dokazivati. Kakva golčina, kakvi potezi... Hrvatski reprezentativac utišao je Old Trafford, Real Madrid je izbacio Manchester United iz Lige prvaka.

Luka je ušao u igru u 59. minuti utakmice. Na svaki njegov dodir s loptom navijači Manchestera ružno su skandirali. No Luka se nije obazirao. Samo sedam minuta nakon ulaska u igru Luka je uzeo loptu na 25 metara, prošao jednog igrača i fenomenalno opalio. Lopta je ušla u gol odbivši se od stative. OVDJE možete pogledati njegov gol.

Real je tim golom izjednačio na 1-1. Manchester je dotad vodio autogolom Ramosa iz prvog dijela. Real je bio potpuno neopasan.

A onda se ukazao naš Luka Modrić.

- Bravo, Luka - odmah je na profilu na Facebooku napisao hrvatski izbornik Štimac.

Real nije stao. U samo tri minute preokrenuo utakmicu. Fantastičnu akciju Mesuta Özila i Gonzala Higuaina završio je Cristiano Ronaldo. Zabio je svom klubu na svom Old Traffordu. Nije slavio. Iz poštovanja...

Sudac usmjerio utakmicu?

Manchester United igrao je s igračem manje od 56. minute utakmice. Taj je trenutak usmjerio utakmicu. United je do tog trenutka sve držao u svojim rukama. Real nije mogao ništa. No turski sudac Cüneyt Cakir isključio je Nanija.

Dao mu je izravni crveni karton. Nani je pokušao zaustaviti jednu dugu loptu, nije gledao gdje je Arbeloa. Podigao je Portugalac visoko nogu i udario Arbelou u rebra. Izravni crveni karton? Zar nije mogao samo žuti?

Birajte svog igrača utakmice

Tko je za vas igrač utakmice? Je li to Luka Modrić koji je preokrenuo stvari svojim ulaskom u igru ili Cristiano Ronaldo? Za svog igrača večerašnje utakmice možete glasati OVDJE.