To je to što me zanima!

Linkin Park s novom pjevačicom nastupio uoči finala Lige prvaka

Sedam godina nakon smrti Chestera Benningtona, Linkin Park je 2024. objavio kako se vraća na scenu. Predstavili su novu pjevačicu, izdali novi album te večeras nastupili i u Muchenu
Vidi originalni članak

Bend Linkin Park nastupio je uoči finala Lige prvaka između PSG-a i Intera u Munchenu. Nakon smrti Chestera Benningtona, frontmena benda 2017., Linkin Park nije nastupao sve do prošle godine kada su u rujnu najavili da im se priključuje pjevačica Emily Armstrong. 

Objavili su tada i novi singl, a par mjeseci kasnije izašao je i album 'From Zero'. 

SPEKTAKL U MUNCHENU VIDEO PSG - Inter 5-0: Parižani deklasirali Talijane i prvi put u povijesti osvojili Ligu prvaka!

Linkin Park osnovan je 1996. godine u Los Angelesu, a tri godine kasnije im se pridružio Chester koji je bio dio benda sve do svoje smrti. Proslavili su se debitantskim albumom Hybrid Theory koji je izašao 2000. godine, a koji je postigao ogroman uspjeh. 

Bend je uoči finala Lige prvaka izveo i popularnu pjesmu 'Numb' s albuma 'Meteora', kao i 'In The End', dva svoja velika hita, te nekoliko novih pjesama. 

POGLEDAJTE NASTUP: 

Idi na 24sata

Komentari 11

  • PussyDoctor 01.06.2025.

    Nema veze s vezom.

  • von Mises 01.06.2025.

    Ovo su Super Bowl gluposti

  • jajalo 01.06.2025.

    Pa too više i nije "Linkin Park", eventualno nekakav tribute band...lova lova lova...

Komentiraj...
Vidi sve komentare