To je to što me zanima!

Rod Stewart zbog zdravlja morao otkazati brojne koncerte

Moram otkazati i premjestiti svojih sljedećih šest koncerata u lipnju jer se i dalje oporavljam od gripe. Shrvan sam i iskreno se ispričavam zbog eventualnih neugodnosti svojim obožavateljima - napisao je u objavi
Vidi originalni članak

Rod Stewart otkazao je koncerte koji su bili dogovoreni za lipanj, objavio je na svom Instagram profilu.

Naime, Stewart (80) je najprije otkazao dva koncerta, a sada još iduća četiri. Ukupno šest koncerata je otkazao ili odgodio zbog bolesti, po preporuci liječnika.

- Moram otkazati i premjestiti svojih sljedećih šest koncerata u lipnju jer se i dalje oporavljam od gripe. Jako mi je žao, prijatelji. Shrvan sam i iskreno se ispričavam zbog eventualnih neugodnosti svojim obožavateljima. Vratit ću se na pozornicu i vidimo se uskoro - napisao je Rod u objavi. 

Njegovi obožavatelji tu su vijest primili sa žaljenjem, ali i s nadom da će se Rod brzo oporaviti.

- Tvoje je zdravlje na prvom mjestu....molim se za potpuni i brzi oporavak - napisao je jedan obožavatelj u komentarima ispod objave.

Podsjetimo, popularni je pjevač prošli tjedan objavio da odgađa koncert u Las Vegasu zbog lošeg zdravlja. Dva dana kasnije otkazao i koncert koji se trebao održati 5. lipnja na istom mjestu.

- Moj liječnik mi je naredio malo više odmora dok se oporavljam od gripe. Hvala na ljubavi i razumijevanju - napisao je tada.

Idi na 24sata

Komentari 6

  • NU 07.06.2025.

    Zar osamdesetogodišnjaci ne bi trebali biti u dubokoj mirovini?! Tko ih to izrabljuje do smrti ?!

  • Demețra 07.06.2025.

    Meni je nevjerojatno da on u ovim godinama još nastupa!

Komentiraj...
Vidi sve komentare