Alba iznenadila Maccabi usred Tel Aviva, Barca dobila Turke

Barcelona je u večerašnjim utakmicama TOP 16 Eurolige bila jedini domaćin koji je slavio. Barca je dobila Galatasaray 82-70 uz 12 koševa i 9 skokova Ante Tomića

U četvrtak su odigrane četiri utakmice TOP 16 Eurolige. U večeri gostujućih pobjeda, Barcelona je bila jedini domaćin koji je slavio. Katalonska momčad pobijedila je turski Galatasaray kod kuće 82-20. Ante Tomić igrao je 30 minuta, zabio je 12 koševa uz 9 skokova i pet asistencija. Mario Hezonja dobio je 15 minuta, zabio je tri koša.

Najbolji je kod Barcelone bio Satoransky sa 17 koševa. Nachbar je zabio 15 koševa. Kod gostiju najviše je zabio Erceg, 18 koševa.

Olympiakos je slavio na gostovanju u Novgorodu kod Nižnjija 91-82. Real Madrid također je bio uspješan u gostima. "Kraljevski klub" pobijedio je Žalgiris 88-71.

Alba je bila još jedan gost koji je slavio večeras. Momčad iz Berlina pobijedila je Maccabi u Tel Avivu 66-59.