Atletico bolji od Tottenhama, Vrsaljko odigrao cijeli susret

Nogometaši Atletico Madrida pobijedili su Tottenham 1-0 golom Diega Godina na International Champions Cupu. Šime Vrsaljko odigrao je svih 90 minuta u Simeoneovoj momčadi

Atletico Madrid u skupini International Champions u Australiji je s 1-0 svladao Tottenham. Jedini gol zabio je Diego Godin nakon prekida u 40. minuti, a igrač utakmice bio je slovenski golman Jan Oblak.

- Svaku utakmicu igramo s istom strašću. Tako je bilo i danas. Bilo je i zabavno. Oblak? On je jedan od najboljih golmana svijeta - rekao je Diego Simeone.

Šime Vrsaljko odigrao je svih 90 minuta za španjolsku momčad, koja je na drugom mjestu u skupini, iza talijanskog Juventusa koji ima bod i utakmicu više.

Atletico u nedjelju igra protiv Melbournea.