Atletico kiksao kod fenjeraša, Leganes im otkinuo dva boda...

U prvoj utakmici 11. kola španjolske Primere remizirali su Atletico Madri i Leganse rezultatom 1-1. Goste iz Madrida u vodstvo je doveo Griezmann iz slobodnog udarca u 69., a bod je Leganesu donio Carillo u 82. minuti

Atletico Madrid nije uspio pobijediti na gostovanju u Leganesu (1-1). U prvom su poluvremenu mreže mirovale, a u nastavku igre pala su dva gola, po jedan sa svake strane.

Antoine Griezmann zabio je iz slobodnog udarca s 26 metara udaljenosti i doveo Atletico u prednost, ali borbeni domaćin vratio je stvari na početak s(p)retnim pogotkom Carilla u 82. minuti utakmice.

Madriđani su tako ispustili priliku bar malo zasjesti na vrh La lige gdje se još uvijek nalazi Barcelona s 21 bodom. Izabranici Ernesta Valverdea od 20 sati i 45 minuta imat će priliku pobjeći na 4 boda razlike kad gostuju kod Raya Vallecana.