Badeljev Lazio srušio Pašalića u napetom finalu kupa Italije...

Milanu Badelju ovo je prvi trofej još od odlaska iz Dinama 2012. godine. Za Lazio je ove sezone odigrao 24 utakmice, od toga jednu u Kupu, a zabio je jedan gol. Mario Pašalić ušao je s klupe u finalu

Nogometaši Lazija pobjednici su Talijanskog nogometnog kupa nakon što su u finalu u Rimu svladali Atalantu s 2-0.

Rimljani su poveli pogotkom glavom Srbina Sergeja Milinkovića-Savića u 82. minuti i to samo tri minute nakon što je ušao u igru s klupe. U 90. minuti je Argentinac Joaquin Correa iz solo-protora postavio konačnih 2-0.

Mario Pašalić je ušao u igru kod Atalante u 85. minuti, dok je Milan Badelj ostao na klupi Lazija.

Laziju je to sedmi naslov u Kupu, prvi nakon 2013. godine. Momčad iz Bergama je jedini put osvojila kup 1963. godine, a prije 23 godine su također izgubili u finalu.