Barcelona izgubila od Betisa na Nou Campu, prvi poraz Xavija

Gol vrijedan pobjede Betisa protiv Barcelone dao je Juanmi u 79. minuti. Betis je sada treći, a Barcelona je ostala sedma. Za Xavija je ovo bio prvi poraz na klupi u četvrtoj službenoj utakmici

Nogometaši Barcelone doživjeli su neugodan domaći poraz na Nou Campu od Betisa (0-1) u 16. kolu Primere.

Betis je nanio prvi trenerski poraz Xaviju otkad se vratio u Barci, a gol vrijedan pobjede dao je Juanmi u 79. minuti. Katalonci su propustili mnogo šansi na utakmici pogotovo "otpisani" Coutinho i Dembele, kojima je Xavi dao priliku.

Susret je obilježila i teška ozljeda igrača domaćih Gavija u 36. minuti.

Pobjeda je katapultirala Betis na treću poziciju, a Barcelona je ostala sedma.

Ranije je Sevilla golom Ocamposa u 16. minuti svladala kod kuće Villareal s 1-0 i zadržala drugo mjesto. Ivan Rakitić je igrao do 57. minute.