Bayern nastavlja gaziti: Kovač 12 susreta u nizu bez poraza

Kovačev Bayern je drugi s 42 boda, šest manje od vodeće Borussie (D), a tri više od trećeplasirane Borussije (M). Stuttgart je 16. s 14 bodova. Bila je to 12. utakmica Bayerna u nizu bez poraza

Nogometaši Bayerna slavili su u 19. kolu Njemačke lige u Münchenu protiv Stuttgarta s 4-1 za zadržavanje drugog mjesta na ljestvici.

Bavarci su došli do pobjede u drugom dijelu kada su zabili tri gola, poveli su golom Tiaga u 5. minuti, ali je za Stuttgart izjednačio Donis u 26. minuti.

U 55. minuti igrač gostiju Gentner je zabio autogol, da bi Goretzka (71) osigurao pobjedu. Lewandowski je u 65. minuti pogodio stativu  iz penala, ali se iskupio u 85. minuti golom za 4-1. Borna Sosa je ušao u igru za goste u 90. minuti.

Kovačev Bayern je drugi s 42 boda, šest manje od vodeće Borussije (D), a tri više od trećeplasirane Borussije (M). Stuttgart je 16. s 14 bodova. Bila je to 12. utakmica Bayerna u nizu bez poraza.