Bayern razbio Izraelce, Juveu samo bod u Torinu

Juventus je na svom stadionu odigrao mršavih 1-1 s francuskim Bordeauxom. Ali zato je briljirao njemački Bayern koji je razbio Macabbi u gostima

Torinska “stara dama” bila je nešto bolji sudionik susreta u Italiji, premda bi nepravedno bilo reći da francuski prvak nije zasluženo došao do boda. Prvi gol za Juve zabio je Vincenzo Iaquinta. Radost talijanske momčadi iz 63. minute ipak je bila kratkog vijeka budući da je Bordeaux u 78. preko Jaroslav Plašila došao do boda na teškom gostovanju. Do sva tri, uz 90 minuta Danijela Pranjića i 86 minuta Ivice Olića došla je momčad Bayerna u Haifi. Rezultatski uvjerljivu pobjedu njemački je sastav zaslužio pogocima u drugom djelu utakmice. U prvome je (opravdano) zbog zaleđa u 28. minuti poništen Olićev pogodak. Daniel van Buyten prvi je načeo mrežu domaćina Thomas Müller, prvi puta dalekometnim udarcem u 85. minuti, a tri minute kasnije iz neposredne blizine zabio je za sigurnu pobjedu Bayerna.