Belgija - Mario Carević promašio penal za Lokeren

Club Brugges je bez Ivana Leke u gostima pobijedio Carevićev Lokeren 1-0. Lekina momčad je ovom pobjedom izbila na prvo mjesto ljestvice

U dvoboju 23. kola belgijske nogometne lige Club Brugge je bez Ivana Leke u sastavu na gostovanju pobijedio Lokeren Marija Carevića 1-0...
Gostujući je sastav ovom pobjedom izbio na prvo mjesto ljestvice. Omogućio mu je to Mario Carević, čiji je udarac s bijele točke u 89. minuti pročitao Club Brugesov golman Verbauwhede. Prethodno je, u 60. minuti, napadač gostiju François Sterchele zabio jedini gol na utakmici, također iz penala.
U drugoj nedjeljnoj utakmici Zulte je u Waregemu pobijedio Anderlecht 1-0 golom Leyea u 14. minuti. Hrvatski nogometaš Nikica Jelavić u domaćem je sastavu odigrao 55 minuta dok nije zamijenjen.