Benfica dobila derbi Portugala, Carlos Tevez srušio River Plate

U 13. kolu argentinskog prvenstva igran je Superclasico, a Boca je kao gost dobila River Plate 4:2. Susret je presudio argentinski napadač Carlos Tevez

Benfica je u derbiju 13. kola portugalskog prvenstva s 2:1 dobila Sporting.

Poveli su domaćini preko Salvija u 24. minuti, da bi u 47. Jimenez udvostručio vodstvo. Dost je u 69. minuti tek ublažio poraz.

Benfica je prva s 32 boda, Porto drugi ima 28, a a treći Sporting 27.

U 13. kolu argentinskog prvenstva igran je Superclasico, a Boca je kao gost dobila River Plate 4:2. Boca je povela golom Boua u 14. minuti, no River do poluvremena okreće golovima Driussija i Alarija. U nastavku na scenu stupa Carlos Tevez koji golovima u 62. i 81. minuti donosi gostima preokret, a konačni rezultat postavio je Centurion u sudačkoj nadoknadi.

Boca je prva s 28 bodova, a River 10. s 19.