Bešiktaš prekinuo niz Žutog od tri utakmice bez poraza...

U 17. kolu turske nogometne lige Kayserispor, kojeg vodi hrvatski trener Robert Prosinečki, izgubio je na gostovanju kod drugoplasiranog Bešiktaša 3-1

Robert Prosinečki i njegov Kayserispor do gostovanja kod Bešiktaš tri utakmice nisu znali za poraz. Ipak, kod drugoplasirane momčadi turskog prvenstva nisu uspjeli nastaviti niz i poraženi su 3-1.

Bešiktaš je susret riješio u završnici prvog dijela i na početku drugog kada su zabili sva tri gola. Za 1-0 u 42. minuti zabio je Holosko. Samo tri minute kasnije Sivok je zabio za 2-0. Treći gol Bešiktaš je zabio u 50. minuti, a strijelac je bio Sahan.

Počasni gol Kayserispor je zabio u 61. minuti, a strijelac je bio Mouche.

Nakon 17. kola momčad Roberta Prosinečkog je na 13. mjestu prvenstvene ljestvice s 19 bodova, samo tri više od zone ispadanja.