Bild: Misimović u Schalke za Farfana plus nadoplata

Njemački Bild piše kako bi igrač Wolfsburga i reprezentativac BiH Zvjezdan Misimović (28) do kraja prelaznog roka trebao potpisati za Schalke

Bosansko-hercegovački vezni nogometaš Wolfsburga Zvjezdan Misimović (28) ipak bi do kraja prijelaznog roka mogao preseliti u Schalke iz Gelsenkirchena. Transfer na njegovo željeno odredište mogao bi se realizirati, piše njemački dnevnik Bild, stoga jer je desna ruka Schalkeova menadžera, Ronny Gersch, stupio u kontakt sa sportskim direktorom Wolfsburga Dieterom Hoeneßom te počeo pregovore. Dvojica klupskih čelnika dogovaraju transfer kojim bi Misimović završio u Schalkeu za odštetu od pet milijuna eura plus Schalkeova peruanskog napadača Jeffersona Farfana (26). Misimović nije počeo otvarajuću utakmicu Wolfsburgovih nogometaša u novom prvenstvu, u petak pri gostovanju kod prvaka Bayerna na Allianz Areni. Ušao je na početku drugog poluvremena i asistirao Edinu Džeki za jedini gol gostiju u njihovu 2-1 porazu.