Bilić zabio drugoj momčadi Barce: To mu je 9. gol u sezoni

Jedan od pet golova za Sporting protiv Barcelone II je postigao i hrvatski nogometaš Mate Bilić. Dogodilo se to u 44. minuti kada je donio u tom trenutku prednost 2-1

Nogometaši Sportinga iz Gijona su se raspucali ove subote, u utakmici 30. kola druge španjolske lige, te su s čak 5-2 na svom travnjaku pobijedili drugu momčad Barcelone...

Katalonska je momčad zabila pogodak u prvoj i posljednjoj minuti ogleda, no sve ono što se događalo između je platila teškim porazom. Jedan od pet golova za Sporting je postigao i hrvatski nogometaš Mate Bilić. Dogodilo se to u 44. minuti kada je donio u tom trenutku prednost 2-1.

Inače, tada je Bilić postao i najbolji klupski strijelac sezone s devet pogodaka, ali se u kasnijem tijeku ogleda s njim izjednačio Rodriguez koji je zaključio veliku seriju domaće momčadi.

Privremeno je Sporting ovom pobjedom skočio na 11. mjesto ljestvice, dok je Barcelona II na šestoj poziciji.

Segunda division, 30. kolo:

Sporting Gijon - Barcelona II 5-2 (Jara 40, Bilić 44, Sangoy 63, Trejo 81, Rodriguez 88 / Rafael 1, Alberto 90)