Blijedi Hajduk u Podgorici nekako izvukao 1-1

Hajduk je poveo golom svoga kapetana Mirka Hrgovića iz slobodnog udarca sa 35 metara, no osim toga "bili" nisu pokazali previše

Fenomenalni pogodak Hrgovića jedini je svijetli trenutak Hajduka u Podgorici. Pudarova momčad odigrala je slabu utakmicu i konačnih 1-1 ispada - odličan rezultat. Čak ni s opjevanim Rumunjem Florinom Cernatom, Hajduk u 90 minuta nije uspio stvoriti pravu prigodu, a jedini pogodak pao je iz prekida. Mirko Hrgović je u 28. minuti "potegnuo" iz slobodnog udarca s gotovo 35 metara i fantastično pogodio desne rašlje vrata Budućnosti. Ovim golom Hajduk je poveo u Podgorici i u drugo poluvrijeme krenuo s minimalnom prednošću. Budućnost je u prvom dijelu imala laganu terensku inicijativu, više je držala loptu u nogama, a čak je stvorila i nekoliko poluprilika. Sličnu utakmicu gledali smo u nastavku, s tim da je dominacija domaćina bila i izraženija. Okrunjeno je to u 59. minuti, kada je Marko Šćepanović snažno pucao s dvadesetak metara i pogodio u lijevi donji Balićev kut. Stadion je u tom trenutku eksplodirao, a na krilima navijača Budućnost je i dalje stvarala šanse, prijetila i stvarala puno neugodnosti nesigurnoj Hajdukovoj obrani. Unatoč podgoričkih 40 stupnjeva, trener Pudar je u 87 minuta napravio sam jednu izmjenu, što je potez koji pokazuje da ni trener nije bio u idealnom izdanju ove večeri u Podgorici.