Juninho zabio iz 'slobodnjaka' pa onda i 'bombu' s 30 metara

Bivši igrač Sao Paula je najprije u 11. minuti, u izostanku ozlijeđenog Beckhama, izveo 'slobodnjak' za 1-0, da bi u 33. povećao prednost Galaxyja ''bombom' s 30 m.

Nogometaši Los Angeles Galaxyja pobijedili su u subotu navečer Toronto s 4-2 i osigurali plasman u doigravanje MLS lige…

U trijumfu branitelja naslova briljirao je 23-godišnji brazilski veznjak Juninho. Bivši igrač Sao Paula je najprije u 11. minuti, u izostanku ozlijeđenog Davida Beckhama, izveo slobodan udarac i pogodio za 1-0, da bi u 33. minuti povećao prednost Galaxyja ''bombom'' s 30-ak metara.

Priču je zaključio nekadašnji napadač Tottenhama Robbie Keane golovima u 36. i 90. minuti. Terry Dunfield i Luis Silva bili su strijelci za goste iz Kanade.

Los Angeles je ovime došao do četvrte uzastopne pobjede u MLS ligi i više ne može ispustiti mjesto u doigravanju.