Boysi se vratili na sjever nakon 13 mjeseci: 'Modri' ih počastili

Dinamo je pobijedio Varaždince čak 7-0! Nakon osam kola Dinamo ima gol razliku 24-1, za ostatak HNL-a oni su 'svemirci'...Na stadion su se vratili i Bad Blue Boysi

Kruno Jurčić pribojavao se utakmice s Varaždinom, ali ne zbog snage protivnika, već zbog psihičkog pražnjenja njegovih igrača u utakmici s Realom.

Malo je ispremiješao sastav, na gol je stao Lončarić, a priliku od prve minute dobili su i Pokrivač, Šitum te Beqiraj i Krstanović. Kasnije je debitirao i Puljić, a nakon dugo vremena zaigrao je i Morales. Zamisao je uspjela, Dinamo je lako pobijedio posljednjeplasiranu momčad lige i zadržao pet bodova prednosti nad Hajdukom.

'Modri' su počastili svoje navijače, Bad Blue Boyse, koji su se nakon 13 mjeseci bojkota vratili na 'svoju', sjevernu tribinu. A uvertiru su imali u vidu mimohoda od Kvaternikovog trga do stadiona. Njih oko 2000 povicima i transparentima tražilo je odlazak izvršnog predsjednika kluba Zdravka Mamića.

Ni za vrijeme utakmice se nisu proslavili, opet je bilo baklji...

A što reći o utakmici? Osiromašenim Varaždincima iluzija o bodu rasplinula se već nakon 18 minuta! Prvijenac nakon povratka zabio je Pokrivač! Do kraja poluvremena zabio je Ibanez, a odmah početkom nastavka Beqiraj. Gosti su dobili i crveni karton, a do vrha su mrežu napunili Kovačić iz 'slobodnjaka', Ibanez drugi put, Morales i Krstanović za rekordnu 7-0 pobjedu ove sezone!

- Matea su puni mediji, to može utjecati na mladog čovjeka. No, on je skroman i uzornog ponašanja, a mi mu pomažemo u stasanju. Zbog takvih igrača ljudi dolaze na stadione - nahvalio je Kruno Jurčić nakon utakmice Kovačića.

Nakon osam kola Dinamo ima gol razliku 24-1, za ostatak HNL-a oni su 'svemirci'...