Bravo, care! Marin Čilić slavio u prvom meču u novoj godini

U trećem setu nije bilo drame. Čilić je s dva breaka 'odletio' na 5-0, ruka je malo zadrhtala na servisu za meč, no ipak ga je uspješno zaključio. U četvrtfinalu će igrati protiv Nizozemca Griekspoora

Marin Čilić je pobjedom protiv Roberta Carballesa Baene otvorio 2023. godinu. Međugorac je slavio 6-3, 3-6, 6-1 za dva sata u indijskom Puneu.

POGLEDAJTE VIDEO:

U prvom setu Čilić je iskoristio šansu za break na servisu Španjolca pri rezultatu 2-1 i zaključio set bez ponuđene break lopte. U drugom je Marin prvo propustio break loptu što je Carballes Baena kaznio već u sljedećem gemu i ostvario break koji je sačuvao do kraja seta.

Međutim, u trećem setu nije bilo drame. Čilić je s dva breaka 'odletio' na 5-0, ruka je malo zadrhtala na servisu za meč, no ipak ga je uspješno zaključio.

Čilić, koji je u Puneu prvi nositelj, u četvrtfinalu će igrati protiv Nizozemca Griekspoora koji je u dva seta izbacio Cecchinata.