Brazil bez Neymara nije uspio slomiti slabašne Panamce....

Prije ove utakmice Panama je izgubila sve četiri utakmice protiv Brazilaca uz gol-razliku 0-16. Poveo je Brazil u 31. minuti golom Paquete, ali samo četiri minute kasnije konačnih 1-1 postavio je Machado

U pripremnom susretu odigranom u Portugalu nogometaši Brazila i Paname odigrali su 1-1.

Peterostruki svjetski prvaci Brazilci odigrali su jednu od najlošijih utakmica u zadnje tri godine otkad ih vodi Tite.

Prije ove utakmice Panama je izgubila sve četiri utakmice protiv Brazilaca uz gol-razliku 0-16, a taj se niz produžio u 31. minuti kada je Lucas Paqueta donio Južnoamerikancima vodstvo.

No samo četiri minute kasnije za Panamce je izjednačio Adolfo Machado, a taj je rezultat ostao dokraja iako su Richarlison i Casemiro u nastavku pogađali stative.

Brazil, koji je igrao bez ozlijeđenoga Neymara,u utorak gostuje kod Češke u Pragu.