Brozović i ekipa pali na treće mjesto Serie A! Lazio je slavio

Marcelo Brozović opet se našao u prvih 11 Intera, opet je bio kapetan i opet je bio jedan od najboljih pojedinaca na terenu. No ovaj put nije bilo dovoljno, Inter je dobio težak udarac u borbi za titulu

Lazio je svladao Inter 2-1 u 24. kolu talijanskog prvenstva i tako dodatno zahuktao utrku za titulu talijanskog prvaka.

U 44. minuti gol je za goste zabio Ashley Young. Pokupio je odbijanac, opalio volej i lopta je ušla u gol za vodstvo 'nerazzurra'.

Odmah nakon predaha Lazio se vraća u igru. U 50. minuti penal zabija Ciro Immobile, a 19 minuta kasnije lopta se nakon kornera odbila do Sergeja Milinkovića-Savića koji je s par driblinga stvorio prostor i opalio po golu za vodstvo Lazija.

Utakmica je bila prilično izjednačena, no razliku su odigrale obrambene linije. De Vrij i Godin nisu se baš proslavili...

Marcelo Brozović opet se našao u prvih 11 Intera, opet je bio kapetan i opet je bio jedan od najboljih pojedinaca na terenu. No ovaj put nije bilo dovoljno...

Inter je sad na trećem mjestu prvenstva. Juventus je nakon slavlja protiv Brescije 2-0 prvi s 57 bodova, a Lazio je s bodom zaostatka u odnosu na 'staru damu' sad na drugom mjestu. Inter ima 54 boda.