Capello: Volio bih da Hrvatska igra kao Andora

Engleske su nogometne reprezentativce izviždali nakon prvih 45 minuta njihova kvalifikacijskog starta protiv Andore na stadionu Montjuic

Izbornik Engleza Fabio Capello bio je zadovoljan nakon konačne pobjede od 2-0, do koje su njegovi igrači došli golovima Joea Colea, rezervista koji je ušao na početku drugog dijela igre.
- Imali smo tri dobre prilike u prvih 15 minuta utakmice i propustili ih. Posebno je dobar u tim trenucima bio Theo Walcott. Opasan je, brz i zna igrati nogomet - kazao je Talijandodavši:
-Poslije je bilo teško. Ali uvijek je teško kada igrate protiv momčadi s 11 nogometaša u kaznenom prostoru. U takvim je situacijama nemoguće naći prostor. Kao i prije 17 mjeseci, kada su na istom mjestu Englezi u kvalifikacijama dobili 3-0, Andorci su uspjeli sačuvati mrežu nakon prvih 45 minuta. Capello je morao mijenjati. Cole je ušao umjesto Stewarta Downinga, a Emile Heskey umjesto Jermaina Defoea. - Joe je zabio dva gola i bio je jako dobar. I Heskey je odradio dobar posao. Visok je i jak igrač, a to je ono što nam je trebalo. Slabašna predstava protiv neuglednih Andoraca ne bi trebala brinuti englesku javnost uoči dvoboja s Hrvatskom, misli Capello. - To će biti jedna sasvim druga utakmica. Igrat ćemo na pobjedu, kao što ćemo igrati uvijek. Vidjet ćemo što će se dogoditi. - Bio bih najsretniji kada bi Hrvati igrali kao Andorci. No, mislim da se to neće dogodit