Carling Cup: Ivan Klasnić zabio za pobjedu Boltona

U 31. minuti ogleda protiv Southamptona lijevom nogom s petnaestak metara naciljao je mrežu, te postigao jedini gol na utakmici za pobjedu 1-0

U utorak su igrane utakmice 2. kola engleskog Carling Cupa, u kojima je nastupio i jedan dio Premierligaša. Istaknuo se i hrvatski nogometaš Ivan Klasnić. Odlučio je Klasnić ogled trećeligaša Southamptona i njegovoga Boltona. U 31. minuti ogleda je fino zamahnuo lijevom nogom s petnaestak metara, te postigao jedini gol na utakmici za pobjedu 1-0. Na travnjaku se Klasnić zadržao do kraja prvog poluvremena kada ga je zamijenio švedski centarfor Elmander. Drugi Hrvat, Nikola Kalinić, nije konkurirao za sastav svoga Blackburna, koji je kao domaćin pobijedio drugoligaša Norwich City s 3-1. Sva tri gola je za domaćina postigao Mame Diouf. Istaknimo i da je Sunderland uz dva gola Darrena Benta pobijedio Colchester (2-0).