Čechova asistencija Drogbi za gol preko cijelog terena

Vaš internet preglednik ne podržava HTML5 video Vaš internet preglednik ne podržava HTML5 video Vaš internet preglednik ne podržava HTML5 video
Chelsea je u gostima pobijedio Wolverhampton 2-0, a oba gola je zabio Didier Drogba. Arsenal je istim rezultatom pobijedio kod kuće Sunderland

Savršeno jednostavno. Peter Čech opali loptu preko cijelog igrališta, Didier Drogba primiri ispucavanje, pretrči braniče i golmana i to je to. Gol za 2-0 i pobjeda Chelseaja. Na svojoj koži ubojitu su kombinaciju osjetili i nogometaši Wolverhamptona. Kao i mnogo puta do sada, daleko ispucavanje Čecha iskoristio je Drogba i zabio gol koji na snimkama izgleda doista jednostavno. Bio je to drugi Drogbin gol na utakmici, a za 1-0 zabio je u 40. minuti. Najbolji napadač 'bluesa' s dva nova gola došao je već do 25 golova ove sezone u svim natjecanjima. S novom pobjedom Chelsea je pobjegao Manchester Unitedu na četiri boda prednosti.
Arsenal zaostaje šest bodova za momčadi Carla Ancelottija. Topnici su bez ozlijeđenog Eduarda da Silve pobijedili na svom stadionu Sunderland 2-0. Poveli su u 27. minuti golom Bendtnera, a konačnih 2-0 postavio je Fabregas iz penala u 90. minuti.
West Ham se polako izvlači iz zone ispadanja. Na tom putu pobijedili su danas Hull City 3-0 i preskočili Wolvese i Sunderland. Za 'čekićare' su zabili Behrami, Cole i Faubert.