Četvrtoligaši kao Barca: Gubili 0-3 pa u pet minuta izveli čudo

Sat vremena uopće nije pao niti jedan gol, a onda su gosti od 62. do 78. došli na 0-3. Sigurna tri boda Yeovila postala su ugrožena u 88. minuti, a onda je Exeter izveo - Barcelonin manevar...

Engleski niželigaši ne staju s igrom i dok su reprezentacije u centru pozornosti. Četvrtoligaši Exeter i Yeovil na St. James Parku Exeteru odigrali su pravu ljepoticu u kojoj je palo šest golova, a pobjednika nije bilo.

Momčad s 18. pozicije gostovala je kod sedmoplasirane koja se bori za doigravanje za viši rang i nije to baš bila klasična domaćinska utakmica jednog niželigaša.

Sat vremena uopće nije pao niti jedan gol, a onda su gosti od 62. do 78. došli na 0-3. Sigurna tri boda u najavi postala su im ugrožena u 88. minuti kada je na semaforu pisalo 1-3.

No, u 91. i 92. minuti eto Exetera na 3-3. Šok i nevjerica kod gostiju, neopisiva radost kod domaćih. Nešto poput Barcelone i PSG-a, ili ako hoćete - Liverpoola i Milana iz Istanbula...