Cibosi srušili i borbenu Šibenku

Kod gostiju iz Šibenika prvi je strijelac bio Pavao Paić s 15 koševa, a ostvario je i sedam skokova te dvije asistencije. Myles Howard je ubacio šest poena uz 11 skokova

Košarkaši Cibone svladali su na domaćem parketu, u KC Dražen Petrović, Šibenku 74-64 (21-18, 18-16, 17-10, 18-20) u utakmici 8. kola prvenstva Hrvatske.

Vrlo dobro se Šibenka držala tijekom prvog poluvremena pa je nakon 20 minuta zaostajala samo pet poena (34-39). No, Cibona je tijekom treće četvrtine pobjegla na dvoznamenkastu prednost i premda su gosti u završnici pokušali zakomplicirati ovaj ogled, u tome nisu uspjeli.

Kod Cibone je Marko Baković postigao 15 poena, a tome je dodao i pet skokova te po tri ukradene lopte i blokade. Krešimir Ljubičić je ubacio 14, a Sven Smajlagić 13 poena. Kod gostiju iz Šibenika prvi je strijelac bio Pavao Paić s 15 koševa, a ostvario je i sedam skokova te dvije asistencije. Myles Howard je ubacio šest poena uz 11 skokova.

Na vrhu ljestvice su Cibona i Zadar s omjerom 7-1. Šibenka je na trećem mjestu te ima omjer 6-2, a iza su Split (5-2) i Cedevita Junior (4-3).