City je s četiri komada Stokeu najavio okršaj protiv 'kraljeva'

Kelechi Iheanacho pogodio je dvaput, a Fernando i Sergio Agüero po jednom u golijadi Manchester Cityja protiv Stoke Cityja na Etihadu (4-0) koji je preuzeo treće mjesto na ljestvici

Stoke City je više pucao, ali Manchester City daleko je više zabijao u ogledu ovih dvaju klubova, prvom u 35. kolu Premiershipa. Završilo je 4-0 za "građane" na Etihadu.

Fernando je načeo mrežu gostiju u 35. minuti, prije poluvremena prednost je digao Sergio Agüero iz penala, a u drugom dijelu dva je gola zabio 19-godišnji nigerijski napadač Kelechi Iheanacho (64., 74. minuta).

Stoke je tako nastavio niz od četiri primljena gola treći put zaredom, a City se privremeno vratio na treće mjesto ljestvice i tako na najbolji mogući način najavio prvi polufinalni okršaj Lige prvaka protiv Real Madrida u utorak na svom travnjaku.