Čop briljira uoči Eura: Zabio je dva gola i asistirao za treći...

Duje Čop zabio je dva gola u 3-1 pobjedi Malaga protiv Levantea. Asistirao je za treći gol u sudačkoj nadoknadi. Čop je sad na šest golova u Primeri

Malaga je slavila protiv Levantea u 36. kolu španjolskog prvenstva 3-1, a najbolji igrač utakmice bio je hrvatski napadač Duje Čop.

Zabio je bivši Dinamov napadač dva gola, a uz to je asistirao u sudačkoj nadoknadi i najzaslužniji je za tri boda Malage s kojima je klub preskočio Valenciju i smjestio se na osmo mjesto Primere.

Čop je na šest golova u prvenstvu, a uz to ima i tri asistencije. Prvi gol Levanteu zabio je u 30. minuti utakmice. Morales je izjednačio tri minute prije kraja prvog dijela, a Čop je novo vodstvo Malagi donio minutu prije kraja utakmice da bi u sudačkoj nadonkadi namjestio Castru.