Darivao Maltežane: Alaba zabio rijetko viđen gol u svoju mrežu

U prijateljskom utakmici između Austrije i Malte, domaćin je u Klagenfurtu slavio rezultatom 2-1 golovima Marka Arnautovića i Alesandra Schopfa. Sigurnu su prednost stekli nakon samo 18 minuta igre i rutinski kontrolirali zbivanja do samog kraja utakmica.

No, u 82. minuti, najbolji austrijski igrač i ponajbolji lijevi bek svijeta David Alaba, zabio je rijetko viđen autogol.

Igrač Bayerna je namjeravao vratiti loptu golmanu Ozcanu, no umjesto toga, dogodio mu se raritetan peh. Lopta je završila u mreži njegove momčadi, a niti on sam nije mogao vjerovati što se dogodilo.